Anti Twilight Türkiye : The Legend Strikes Back!
Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.

Join the forum, it's quick and easy

Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben Kübra!

Ben Kübra! Empty Ben Kübra!

Mesaj tarafından HP C.tesi Mayıs 07, 2011 10:03 pm

İnternette takılırken gördüm siteyi, beğendim ve üye oldum.

Aslında üye olmayacaktım ama az önce Ziyaretçi Defteri'nde gördüğüm mesaja sinir oldum. Orası kilitli olduğundan buraya yazıyorum.
"İnaDıNa" diye -afedersiniz ama- bir salak siteye üye olmuş ve ona buna hakaret ediyor. Twilight da Twilight. Yavrum sen önce bir Türkçe konuşmayı öğrensen diyorum? Abi "TwiLigHt'a BuLaSmaııNnN!" da ne oluyor, biri bana bir ara çevirisini yapabilir mi?

Twilightçılarda dikkatimi çeken özellik şu genelde: Çoğu daha aklı başa devşirememiş, ergenliğe gireyazmış KIZ çocukları oluyor. Genelde mesajlarından bir halt anlaşılmıyor ve inadına olmayan bir şeyi savunuyorlar.

Biri Twilight daha iyi mi dedi? Hani nerede? Ben ortada "iyi" olan bir şey göremiyorum. Steph ki iki cümleyi bir araya getirememiş kadın, gitmiş JKr'nin, Stephen King'in cümlelerini, tamlamalarını birbirine harmanlayarak bir saçmalık abidesi ortaya çıkarmış. Kurgu iyi, ona sözüm yok ama şöyle bir durum var ki anlatım berbat! Harbiden S. King'e katılıyorum; "O da yazar mı be?!"

Bir ayrıntı daha var. Twilightçı bebelerin yüzde doksan beşi daha kitapları bile okumamış, okusa bile anlamamış fanlardan oluştuğu için seriyi çok iyi bir şey sanıyorlar. Vampirle İnsanın aşkı diye gözlerinde büyütüyorlar. Sırf merakımdan Twilight'ı okumuştum ve gerçekten bok gibi bir şey. Şimdilerde sırf inat olsun diye gidiyor Twilight Fan Sayfalarını beğeniyorum Facebook'ta. Ara sıra aptal yarışmalar düzenlediklerinde katılıyorum ve "Ben koyu Twilight fanıyım ehuhe" diyen bebeleri HP'ci olmama ve Potter olan soyadıma rağmen ezip geçiyorum. Adminler "İssDeiN NdR HayaDıMmM?" dediklerinde de "İsteğim; Fan iseniz adam gibi fan olmanız. Fanlık böyle bir şey değildir. Savunduğunuz seriyi bir HP'ci bile sizden iyi biliyorken bir de kalkıp BEST TWILIGHT absürdlükleri yapmayın" diye cevap verip üyelikten çıkıyorum.

HP'cilerin yüzde doksanında farkettiğim şey; Fanların iki cinste de eşit olması ve genelinin kendini bilen, ergen sancılarını menapoz sancılarına harmanlamamış bir nesil olması. Bugünün 10-15 yaş arası TwiBebeleri doğarken HP efsanesi vardı, şimdi hepsi büyümüş gibi bir de ahkam kesiyor. Bunları neden yazdım bilmiyorum, sanırım içimi dökmeye ihtiyacım vardı. Bu arada son noktayı da şu lafımla koymak istiyorum Twilightçılara:

"Siz hala şimşek çaktığında tırsıp ananızın koynuna giriyorken, biz o ŞİMŞEKLE büyümüş bir nesiliz!"

-*-

DipNot: HP'cilerin kitabı okumayan yüzde beşlik kısmına açıklama: Şimşek izinin ne olduğunu biliyorsunuzdur herhalde?

HP
Var olmayan Üye
Var olmayan Üye