Anti Twilight Türkiye : The Legend Strikes Back!
Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.

Join the forum, it's quick and easy

Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hilarie | Ecem

Hilarie | Ecem Empty Hilarie | Ecem

Mesaj tarafından Hilarie Salı Eyl. 14, 2010 7:01 pm

Önce merhaba. İsmim Ecem, Zonguldakta doğdum, halada Zonguldak'tayım kahretsin...

Biraz gevezeyimdir, o yüzden kendimden bahsederken uzatırsam kusuruma bakmayın. Öncelikle yazma ve okuma aşkımdan bahsetmek istiyorum. İki şeyde benim hayat kaynağım diyebilirim. Özellikle gerilim-korku-suç konuları daha çok ilgimi çeker ve idolüm tabii ki de Stephen King. Umarım bende onun kadar olamasada onun yolunda iyi bir yazar olurum. Tv seyretmeyi de çok severim. One Tree Hill, Doctor Who, Gossip Girl, Chuck, Dexter, Tru: Blood en sevdiğim diziler. Büyük bir Family Guy hayranıyım ve The Simpsons'cı biriyle kapışmaya bayılırım. South Park patron olduğu için elbette ona laf bizde söylemeyiz. Kısa sayılabilecek bir süre su balesi yaptım, yani yüzmeyi çok seviyorum. Anti Twilight'cıyım çünkü, gerçekten gereksiz bir seri olduğunu düşnüyorum. Boşa zaman kaybı... Amaçsız ve konusu olmayan yazılar hiçbir zaman ilgimi çekmedi ve çekmeyecek. Popüler kültürün ortaya çıkarmış olduğu zavallı bir seri olarak görüyorum ve evet, küçümsüyorum. Kusura akmayın fanlar. Ayrıca bu siteye birazda Ayşe'nin (nazot) adını görünce kayıt oldm diyebilirim :D Sevgili Ayşe beni HP cafeden hatırlar umarım :D
Hilarie
Hilarie
Var olmayan Üye
Var olmayan Üye