Anti Twilight Türkiye : The Legend Strikes Back!
Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.

Join the forum, it's quick and easy

Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

bansHee // Melda

3 posters

bansHee // Melda Empty bansHee // Melda

Mesaj tarafından bansHee Salı Haz. 16, 2009 2:18 pm

Adım Melda.Eğer gördüyseniz fark edersiniz,HPC'de de aynı nicki kullanmaktayım.16 Aralık 1993 doğumluyum.Anneme göre - 15 günü bir yıl saymadığı için - 15 bana göre 16 yaşındayım xP
Antalya'lıyım ve Antalya'da yaşıyorum.Sıcaktan nefret ediyorum kızgın İronik değil mi ? xD
Hobilerime geçersek xP
Müzik dinlemek birinci sırada.Her daim,her yerde ve her zaman müzik dinlerim.Ders çalışırken,yürüyşteyken,otobüste,sınıfta,banyoda...İzin verseler sınavlarda da dinlerdim xD
Resim yapmak diğer bir tutkum.Kendimi en saçma resmlerle,çizgilerle bile ifade etmeyi severim.
Yazı yazmak ve kitap okumak ta büyük önem taşır benim içn love Nasıl her yerde müzik dinleyebiliyorsam her yerde kitap ta okurum.Elime geçen her şeyi okumuşumdur.Malesef elime TW'de geçmişti kızgın
Gitar çalmayı çok severim ama uzun zamandır çalmıyorum.Arada bir esiyor xD
Saçmalamayı,gülmeyi,bisiklete binmeyi,karanlığı,arkadaşlarımı ve bilgisayarımı çok severim xD
Ayrıca tam bir Cnbc-e delisiyimdir.Oradaki tüm dizileri izlerim.En sevdiklerim Chuck,Desperate Housewives,CSI:NW,Cold Case,Closed,Pushing Daisies,Ghost Wishperers'dır.
En sevdiğim filmlerden bazıları ise : Requiem For A Dream,Fight Club,Sweneey Todd,Bedtime Stories,Karayip Korsanları serisi,Harry Potter Serisi.
Yeterince saçmaladığıma göre konuyu kapatabilirim :D
bansHee
bansHee
Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici

bansHee // Melda Empty Geri: bansHee // Melda

Mesaj tarafından Moria leviosa Salı Haz. 16, 2009 5:14 pm

ahaha çok güzel bir tanıtım yazısı bansHee ya da Melda =) sıcaktan nefret etmen olayına bende şu günlerde katılıyorum burda bile hava böyleyse ordakilere başta sana sabırlar :) saçmalamayı seviyorsun demek güzel bu en büyük ortak yönümüz öyleyse :) Neyse sana da iyi ki antisin diyorum..
Moria leviosa
Moria leviosa
Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici

Ikizler Köpek

bansHee // Melda Empty Geri: bansHee // Melda

Mesaj tarafından The Original Salı Haz. 16, 2009 5:22 pm

Sitemize hoş geldin Melda, iyi forumlar, iyi eğlenceler... x)
The Original
The Original
Kurucu Yönetici
Kurucu Yönetici

Yay At

https://anti-twilight.yetkin-forum.com