Anti Twilight Türkiye : The Legend Strikes Back!
Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.

Join the forum, it's quick and easy

Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anti Twilight Wikia Projesi

Anti Twilight Wikia Projesi Empty Anti Twilight Wikia Projesi

Mesaj tarafından The Original Çarş. Haz. 10, 2009 1:54 am

Kategoriler

-Anti Twilight Hareketi
-Anti Twilight Üyeleri

-Gerçek Mitolojiler
-Fantastik Kurgu
-Bilim Kurgu

*ilk iki madde kendiliğinden güncellenir zaten.

Gerçek mitolojiler:

-Vampirler
-Kurt adamlar

-Tanrı ve Tanrıçalar

Fantastik Kurgu

-Fantastik kurgu tanımı
-En önemli fantastik kurgu kitapları

Bilim Kurgu

-Bilim kurgu nedir?
-Sci-fi'nin, Fant-fi'den farkları.
[Bilim kurgu ve Fantastik Kurgu'nun farkları]
-En önemli bilim kurgu kitapları..

Ayrıca!

Anti Twilight Wiki'nin galerisi için, Anti Twilight çalışması yapan herkesin çalışmalarını bekliyoruz.

Eğer katılmak istiyorsanız, bana ö.m ile ulaşın. Size ona göre görevinizi veririm. Görevleri burada paylaşacaksınız. Teşekkürler!

Halletmeye başladım ben bunu bu gece - Alexie

Yarısı bitti gibi bir şey oldu. Kapatacağız sanırım bu başlığı xD - Alexie

Fantastik Kurgu da bitti an itibariyle - 03.59 - ama ben de bittim. Bakalım nereye kadar devam edeceğiz - Alexie

%90 bitmiş vaziyette. Üye olur eksik varsa güncellersiniz artık çünkü takatimin sınırındayım xD . Okumadığım makale yazı deneme kalmadı desem yeridir. İnterneti alan talan ettim resmen bir Wikia için. Kitap tanıtımlarını isteyen, seçsin bana özel mesaj yoluyla yollasın valla.

It's over now. - Alexie

This is the last edit! Kilitlenmiş ve Duyurular'a gönderilmiştir. - by AlexisDrazen

The Original
The Original
Kurucu Yönetici
Kurucu Yönetici

Yay At

https://anti-twilight.yetkin-forum.com

- Similar topics