Anti Twilight Türkiye : The Legend Strikes Back!
Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.

Join the forum, it's quick and easy

Eğer bir Anti-Twilight destekçisi iseniz, lütfen üye olunuz. Eğer Twilighterlardan biriyseniz, lütfen siteyi çok detaylı inceleyip, bu nefreti içinize sindiriniz. Üye olmanıza gerek yok.

If you are an Anti-Twilight supporter, please show us your support and join us. But if you are a Twilighter, please look at this website very carefully and feel the hate. You don't have to join us.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

2 posters

Empty Geri:

Mesaj tarafından sineyp Ptsi Haz. 15, 2009 3:51 pm

ben yüzüklerin efendisi'nin hepsini okudum anaaağğm bazı yerler öyle çok uzatılmıştı ki.. (betimlemeleri severim ama adam kafa karıştırıodu yani o kadar, nerde kaldıımı unutuyordum Sleep :D :D )
ama çok sıkılıodum ve ii geliodu :D
sineyp
sineyp
Yardımcı Yönetici
Yardımcı Yönetici

Oğlak Keçi

Empty Geri:

Mesaj tarafından The Original Ptsi Haz. 15, 2009 4:35 pm

sineyp demiş ki:ben yüzüklerin efendisi'nin hepsini okudum anaaağğm bazı yerler öyle çok uzatılmıştı ki.. (betimlemeleri severim ama adam kafa karıştırıodu yani o kadar, nerde kaldıımı unutuyordum Sleep :D :D )
ama çok sıkılıodum ve ii geliodu :D

Site Kuralları: Msn Türkçesi ile konuşmak yasaktır.
The Original
The Original
Kurucu Yönetici
Kurucu Yönetici

Yay At

https://anti-twilight.yetkin-forum.com